Doprava

Spôsob doručenia

Kuriérom GLS

Všetky zásielky posielame prostredníctvom súkromnej dopravnej spoločnosti GLS General Logistics System Slovakia s.r.o.: zásielka bude doručená najneskôr do 48 hodín od podania. O odoslaní tovaru budete informovaný e-mailom. Je však nutné vyplniť ako doručovaciu adresu tú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8.00-18.00. V prípade, že týmto miestom je Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena i názov firmy. Táto prepravná spoločnosť doručuje naše zásielky aj v sobotu.

  • poštovné pri platbe na dobierku: nad 25 € je zadarmo + sadzba za dobierku je zadarmo

Pri všetkých ostatných nákupoch je poštovné spoplatňované vo výške 2,90 € a dobierka má samostatnú sadzbu 0,90 € plus k poštovnému. 

Poznámka:
Odporúčame otvoriť zásielku bezprostredne po prevzatí a prekontrolovať, či nie je tovar poškodený aj keď obal poškodený nie je. Ak zásielka pri dodaní javí známky poškodenia, odmietnite ju prevziať! Ak k tejto nepríjemnej situácii dôjde, informujte nás bezodkladne (najneskôr však nasledujúci pracovný deň) o vzniknutom stave prostredníctvom emailu na info@magicsport.sk Situácia bude vyriešená v najkratšom možnom čase.